Lapte
Buna ziua,
Bebita are 6 saptamani si e un mancacios vrea din ora in ora sa manance.si as vrea sa.l trec pe lapte de vaca si nu stiu cum sa i scot laptele praf si sa i l bag pe cel de vaca.
Va rog sa mi spuneti cum sa fac.
Multumesc !!
Bebita are 6 saptamani si e un mancacios vrea din ora in ora sa manance.si as vrea sa.l trec pe lapte de vaca si nu stiu cum sa i scot laptele praf si sa i l bag pe cel de vaca.
Va rog sa mi spuneti cum sa fac.
Multumesc !!
4 comentarii
Nu cred ca faceti bine ca la doar 6 saptamani sa-l treceti pe lapte de vaca. Incercati sa-i dati intre mese putin ceai, e posibil sa ii fie sete nu foame.
Dumneavoastra cand ziceti ca ar trebui sa l trec pe laptele de vaca si cum sa fac asta ??
Multumesc !
Multumesc !
Buna ziua.
Pana la varsta de 1 an va recomand sa administrati formula de lapte deoarece laptele de vaca poate avea efecte nocive la sugar.
Pana la varsta de 1 an va recomand sa administrati formula de lapte deoarece laptele de vaca poate avea efecte nocive la sugar.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Doarme mult
- 1Bebe 1luna plange cand e schimbat
- 2Răceala mucii galbeni
- 1Scaun des
- 2Scaunul bebelui la 3 zile, vârsta bebe 6 săptămâni
- 2Un ajutor vă rog - antibiotice la bebeluș de o lună
- 0Dexametazona in alăptare
- 0Bebe 2 sapt
- 0Lapte praf, probleme bebe 6 saptamani
- 0Revenirea la vechea formula de lapte praf