Am un cos pe penis... rosu
Buna ziua am si eu o problema intima
Mi-a crescut un cos pe penis la baza lui spre centru in partea dreapta dar cert e ca e pe penis..El s-a spart singur nu l-am spart eu dar inca a ramas acolo si inca il mai simt la mana cand pun mana pe el. In prezent este rosu
Mentionez ca doar unul am.
De la ce oare mio fi crescut acel cos ?
Mi-a crescut un cos pe penis la baza lui spre centru in partea dreapta dar cert e ca e pe penis..El s-a spart singur nu l-am spart eu dar inca a ramas acolo si inca il mai simt la mana cand pun mana pe el. In prezent este rosu
Mentionez ca doar unul am.
De la ce oare mio fi crescut acel cos ?
5 comentarii
Ce ma sfatuiti sa fac sau cu ce unguiente sa dau ?
Trimite-i un mesaj privat dlui dr. Akram aici pe forum. Vezi ce raspuns iti da k eu una nu inteleg ce cos ti-a iesit, dansul are experienta, precis o sa-ti spuna ce ai !
Acum dau un mesaj privat pe acest forum ca nu ma pricep.
buna ziua.ma scuzati de deranj.dar mia esit pe penis (cand o belesc)am ca un fel de negei si parca se mareste si se inmulteste prima data aveam vreo doua acum am vreo 4-5.ce sunt oare ?ce trb sa fca.va rog sami dati un raspuns.multumesc
Frate sunt putin ingrijorat inlegatura cu penisul meu am 14ani si pt varsta mea mi se pare mik:(( are 10 cm la erectie ce sa fac ca la 16 ani as vrea sa incep viatza sexuala si ma dezvolt greu din clasa a 5 pana in a 8 a am crescut doar 15 cm.unii miau zis ca dak mi se rupe ata sau cv o largesc sau SANGERARE putin rupta zgariata cika 80% posibilitatea sa se mareasca datimi sfaturi pls nu conteaza raspunsu adevaru vreau sincer???
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Bubite rosi pe penis.
- 1Pete umflate pe pometi
- 1Niste fisuri pe fata linga nas
- 2Daca am o problema la unghie
- 2Psoriazis ?? sau ce seamana ms
- 1Cum scapi de demodex
- 0După 6 ani de Psoriazis și zeci de tuburi de cortizon topic
- 1Hidrosadenita sau ganglioni limfatici inflamati din cauza parazitozei
- 2Umflături pe fese
- 4Alopecie areata dupa un an de la debut