e normal?

14-12-2008
ms sephora
Nu este medic/terapeut
ms sephora
zilele trecute am avut un contact sexual "dureros" in sensul k ori a fost pozitia d vina sau alt motiv..pozitia a fost dogy style si in timpului actului simteam o durere groaznik in zona abdomenului..am mai inc pozitia asta insa nu am mai int durerea descrisa mai sus..mentionez k dureri cum a fost asta am avut si inafara contactului sexual..ma lua deodata..ma gandeam k poate ar fi o kuza anticonceptionalele pt k inainte nu aveam durerile astea sau nuj..kiar nuj..da-ti-mi voi un raspuns..multumesc
1 comentarii
0
14-12-2008, ora 21:53
dr_vas
Nu este medic/terapeut
dr_vas
gandeste-te la cat de dotat e partenerul tau...pt ca genul in asta de pozitii penetrarea e mai adanca ca deobicei...incerca altceva...and have fun ;)
Adaugă un comentariu / răspuns