Simptome menopauza
Buna ziua. Am avut ultimul ciclu in 1 septembrie 2017, de atunci nimik. Am bufeuri dar problema mea este greutatea desi sunt f atenta la ce si cum mananc. Am luat din septembrie 6 kg in greutate si ma aperie ce va fi pe mai departe. Nu stiu ce sa fac si incotro sa o iau. Ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc anticipat.
1 comentarii
Buna ziua! Consultati un dr. ginecolog, doar acesta poate stabili cauza exacta a lipsei menstruatiei.
Alte subiecte recente din această secțiune: