Pauza doar de 2 zile

17-12-2008
monicanicoleta
Nu este medic/terapeut
monicanicoleta
Daca am facut doar 2 zile pauza intre cele 2 blistere de Yasmin, e normal sa nu mai prezint menstruatie?
2 comentarii
0
17-12-2008, ora 16:23
dr_vas
Nu este medic/terapeut
dr_vas
asteapta sa vezi ce se intampla.menstruatia ve veni cu siguranta
0
17-12-2008, ora 17:15
monicanicoleta
Nu este medic/terapeut
monicanicoleta
Faptul ca in acele 2 zile am avut niste pete maronii si o mica hemoragie? Inceperea noului blister mult prea devreme putea inhiba menstruatia?
Multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns