Durere partea stanga a abdomenului inferior

03-09-2018
Carmen1150
Nu este medic/terapeut
Carmen1150
Buna ziua. De vreo 3 zile am remarcat o durere ca de menstruatie in partea stanga a abdomenului inferior. Ciclul ar trebui sa imi vina peste 3 zile. In general nu mi se intampla asta, cred ca mi s a mai intamplat de maxim 2 ori. De la ce ar putea fi? Am fost la control acum 2 zile si ovarele arata inregula.
1 comentarii
0
03-09-2018, ora 12:50
Carmen1150
Nu este medic/terapeut
Carmen1150
Voiam sa mai adaug ceva. Am observat ca abdomenul vis a vis de buric este putin mai umflat in partea stanga decat in partea dreapta, resimtindu se uneori ca un fel de durere surda. De asemenea, acum cateva zile imi borborosea stomacul.
Adaugă un comentariu / răspuns