Probleme erectie!
Buna seara, de ceva timp adica de 2 luni am probleme cu erectia adica se scoala greu si moare repede dimineata am erectii foarte slabe sau chiar deloc, acum 2 luni cred ca am fost mai rau, dar am slabit si am lasat-o mai usor cu masturbatu-l la filme porno trebuie sa strang sa zic asa sa se scoale bine si dupa 5 sec cand ies este deja mort ce ar trebui sa fac, nu pot sa-i zic lu mama deoarece stau in italia si nu prea stiu sa vorbesc, imi este rusine, imi voi revine daca ma las de masturbat si totusi mai slabesc/fac sport ma pot face bine, sunt speriat, numai la asta ma gandesc, voi primi un raspuns de data asta?, app acum penisul este tare adica este mai strans si tare, nu este asa flexibil ca inainte.
2 comentarii
Cel mai bine e sa mergi la un medic urolog care sa te ajute sa iti rezolvi aceasta problema care este una destul de delicata. Exista posibilitatea ca aceasta problema a ta sa fie doar un simptom al unei alte afectiuni ce trebuie tratata.
Cel mai bine e sa mergi la urolog si el te va trimite si la alte investigatii daca e cazull.
O zi frumoasa!
Cel mai bine e sa mergi la urolog si el te va trimite si la alte investigatii daca e cazull.
O zi frumoasa!
De la bolile de inima si de prostata pot aparea si probleme cu aparatul sexual masculin.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Sora mea
- 1Cum reusesc sa ma "reinitializez" pentru inca o partida de sex?
- 3Dorinta sexuala in exces?! Oare e conjuncturala aceasta situatie?
- 10Cum ar trebui sa procedez???
- 1E "prea mult" vreodată un lucru rău? Despre dimensiune și dorință
- 5Despre sex și menstruație
- 0Favoritul
- 1Probleme în erecție
- 11Căsnicie fără sex
- 2Prea multa pofta de s.