Intarziere menstruatie 14 zile.
Prietena mea este foarte speriată din cauza ca ii întârzie menstruatia de 14 zile, a facut 3 teste de sarcină Dar toate negative. Si luna trecută ia întârziat 3 zile. Mentionez ca este răcită si a luat antibiotic. Va rog sa imi răspundă un medic care ar fi cauza si daca ar putea fi insarcinata. Sex am facut protejat si neprotejat dar sunt sigur că nu am ejaculat.
2 comentarii
Buna ziua,
va recomandam sa mergeti la un medic pentru a diagnostica intarzierea menstruatiei, pe internet nu va poate pune nimeni un diagnostic corect, diagnosticul poate fi pus in prezenta pacientei efectuand anumite investigatii
O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes International
va recomandam sa mergeti la un medic pentru a diagnostica intarzierea menstruatiei, pe internet nu va poate pune nimeni un diagnostic corect, diagnosticul poate fi pus in prezenta pacientei efectuand anumite investigatii
O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes International
Alte subiecte recente din această secțiune: