Probleme erectie
Bună seara! În urmă cu aproximativ un an de zile am fost lovit cu piciorul în zona pelvina iar de atunci am probleme cu erectia ! Care ar putea fi cauza ?
8 comentarii
Buna s ara
Const urologic ați făcut după traumatism?
Const urologic ați făcut după traumatism?
Am făcut o ecografie pelviana după aproximativ o luna dar nu sa văzut nimic
După lovitura vreo trei săptămâni penisul îmi era amorțit și simțeam furnicături
Bună seara
Poate fi o problema de vascularizare. Mergeți din nou la urolog pentru investigații suplimentare
Poate fi o problema de vascularizare. Mergeți din nou la urolog pentru investigații suplimentare
Poate fi o problemă vasculara ? Eu mam gândit ca poate este un nerv secționat
Poate fi si un nerv sectionat sau traumatizat. Este vorba de o evaluare mai atenta si mai complexa ca sa ne dam seama.
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Priligy 30mg
- 1Adicția numită masturbare
- 1Plantele care ajută la potență – Mit sau realitate?
- 9Nivel foarte scazut testosteron
- 5Va rog sa ma ajutati.. sunt foarte speriat probleme cu erectia nu mi se ridica suficent
- 2Dezvirginarea cu o escorta. Pro si contra
- 3Circumcizie
- 0Părere, mă masturbez de tânăr
- 3Probleme menținere erecție
- 2Probleme potenta.