deficiente concentrare dupa administrare flixotide
Buna,
Am observat ca dupa administrarea de Flixotide (50), fetita mea de aproape 5 ani, prezinta deficiente de atentie si concentrare. Precizez ca in perioadele in care nu i-a fost administrat acest medicament, atitudinea ei era schimbata, in sens pozitiv.
As dori sa stiu daca este ceva normal, intrucat in prospectul medicamentului nu se precizeaza asa ceva.
Va multumesc !
Am observat ca dupa administrarea de Flixotide (50), fetita mea de aproape 5 ani, prezinta deficiente de atentie si concentrare. Precizez ca in perioadele in care nu i-a fost administrat acest medicament, atitudinea ei era schimbata, in sens pozitiv.
As dori sa stiu daca este ceva normal, intrucat in prospectul medicamentului nu se precizeaza asa ceva.
Va multumesc !
1 comentarii
Bună seara! Deficitul de atenție nu este de la medicament. Căutați alte cauze. O seară liniștită!
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Interpretare CT, Biopsii și analize medicale
- 5Buna. Am făcut un test de gripa mă poate ajuta cineva cu niste informații
- 2Saliva maronie dimineața
- 0Vreau un diagnostic la rx plamani
- 2Pneumonie interstițială
- 4Pneumonie interstițială
- 1Parere Radiografie la plamani
- 0Unde pot face o scintigrafie ok in Bucuresti?
- 1Aspergilom apical
- 1Procedura CT torace