deficiente concentrare dupa administrare flixotide

19-02-2010
riana maria
Nu este medic/terapeut
riana maria
Buna,

Am observat ca dupa administrarea de Flixotide (50), fetita mea de aproape 5 ani, prezinta deficiente de atentie si concentrare. Precizez ca in perioadele in care nu i-a fost administrat acest medicament, atitudinea ei era schimbata, in sens pozitiv.
As dori sa stiu daca este ceva normal, intrucat in prospectul medicamentului nu se precizeaza asa ceva.
Va multumesc !
1 comentarii
0
12-10-2019, ora 19:26
Dr. Ciubotariu Bogdan-Iliuță
Pneumologie, Iași
Dr. Ciubotariu Bogdan-Iliuță
Bună seara! Deficitul de atenție nu este de la medicament. Căutați alte cauze. O seară liniștită!
Adaugă un comentariu / răspuns