Durere de Stomac la orice mancare
Bună ziua,
de 4 săptămâni mă doare foarte tare stomacul și orice mănânc incepe sa se baloneze de fiecare data chiar și apă daca beau. Nu mai pot mânca aproape nimic deoarece doare foarte tare și se balonează așa de tare de zici că explodează plus că mă doare și în gât. Am scăzut în greutate foarte mult și sunt mereu obosită și fără putere. Am fost la mai multi medici dar niciunul nu au vrut să mă ajute spunandu-mi că ei nu găsesc nimic, totul este normal este doar in capul meu. Sunt slăbită foarte tare și am senzația de foamete mereu deoarece nu mananc aproape nimic, iar daca mănânc ceva trebuie sa rabd o mare durere. Va rog frumos sa mă ajutați, nu știu dacă asta este normal, dar vă mulțumesc pentru orice răspuns.
de 4 săptămâni mă doare foarte tare stomacul și orice mănânc incepe sa se baloneze de fiecare data chiar și apă daca beau. Nu mai pot mânca aproape nimic deoarece doare foarte tare și se balonează așa de tare de zici că explodează plus că mă doare și în gât. Am scăzut în greutate foarte mult și sunt mereu obosită și fără putere. Am fost la mai multi medici dar niciunul nu au vrut să mă ajute spunandu-mi că ei nu găsesc nimic, totul este normal este doar in capul meu. Sunt slăbită foarte tare și am senzația de foamete mereu deoarece nu mananc aproape nimic, iar daca mănânc ceva trebuie sa rabd o mare durere. Va rog frumos sa mă ajutați, nu știu dacă asta este normal, dar vă mulțumesc pentru orice răspuns.
3 comentarii
Greu de crezut că un medic nu vrea să vă ajute. Vă rog să va adresați unui gastroenterolog.
dr Petre Mureșan
dr Petre Mureșan
Am fost deja dar mi-a spus că nu găsește nici o problemă și totul este normal
Ai rezolvat problema cu durerile se stomac si balonarea, iei vreun tratament ?
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Ocluzie intestinală copil
- 2Helicobacter pylori
- 1Gastroscopie
- 2Polipi colon
- 1Disconfort după masă
- 0hernie transhiatala gastrica neoperabila, arsuri din gât
- 1EDS normală, dar gastrita la biopsie
- 1Tinctura ghințură la copii
- 1Eructații adolescenti - eructații cu miros de ou și durere de burtă
- 2Endoscopie si Nexium