Vreu sa stiu daca mai pot ramane insarcinata sa
Buna!anul trecut in decembrie am fost diagnosticata cu endometrioza peritoneala stadiu 3 am facu operatia laparoscopica si au trecut deja 9luni de la operatie si bebe inca nu a venit. Imi poate da cineva un sfat ce as putea face mai departe ca sa pot avea un bebe? Multumesc !
2 comentarii
Buna ziua,
consultati un medic specializat in endometrioza; in Bucuresti exista mai multe centre specializate pe aceasta afectiune, daca sunteti din alt oras incercati sa gasiti acolo un medic specializat, nu mergeti la ginecologi care nu sunt specializati
O zi buna,
Clinica Marie Stopes International Romania
consultati un medic specializat in endometrioza; in Bucuresti exista mai multe centre specializate pe aceasta afectiune, daca sunteti din alt oras incercati sa gasiti acolo un medic specializat, nu mergeti la ginecologi care nu sunt specializati
O zi buna,
Clinica Marie Stopes International Romania
Alte subiecte recente din această secțiune: