Mastoza
Bună seara.. De curând în urma unei ecografii mamare mi s-a depistat un chist de 30 mm. mi s-a recomandat sa îl scot.. fără a mi se administra nici o medicație. Ce părere aveți.. ar trebui sa fac acest lucru?
1 comentarii
Ce ai facut cu chistul acela ? Ai reusit sa il scoti?
Alte subiecte recente din această secțiune: