Este normal când stau in picioare sau pe scaun sa mi se umfle o vena pe testicul?
Este normal ca, când stau in picioare sau pe scaun sa mi se umfle și să se întărească o vena pe suprafața testiculului?Aceasta vena este de-a lungul testiculului, nu este dreapta.Cum pot scăpa acasă de această vena?Am 16 ani, vena este pe testiculul drept deci nu e varicocel.Cum pot scăpa acasă de această vena sa se dezumfle?
5 comentarii
Ionut, deja ai luat-o razna, nu mai sta cu mina in chiloti sa-ti verifici venele ca alea asa trebue sa fie si nu te mai masturba toata ziua, la 30 -40 ani vei ramine cu disfunctii sexuale.
Nu mă masturbez in fiecare zi.Inainte mă masturbam des dar acum mă masturbez undeva o data pe săptămână.Dumneavoastra aveți acea vena pe testiculul drept?
Da mai Ionut, toti barbatii au asa ceva, nu te mai speria, nu ai nimic, nu mai facea excese in activitati ( exp " am facut 40 km astazi "), faci sport dar in limite normale zilnic , dar ai grija si cu alimentatia injumatateste-o, nimeni nu va muri de mai putina mincare ci de prea multa mincare.
Dumneavoastră aveți o asemenea vena pe testicul care se întărește când stați în picioare?Este normal ca testiculele sa se întărească sau trebuie sa stea moi?
Alte subiecte recente din această secțiune: