Probleme de Sănătate
Buna in urma cu un an am fost diagnosticat cu hepatita toxica medicamentoasă datorită unui medicament pe care îl iau de copil.Am urmat un tratament cu essentiale MAX 600mg și Liv 52 de curând am refăcut analizele și doctorița mi-a zis că-s aproape normale, si ma diagnosticat cu gastrită schimbândumi si tratamentul Esentin E și L-arginina. Dar de câteva zile am dureri in partea dreapta in zona ficatului, dureri in piept, zgomote in stomac, si ma imbalonez sub piept, .Ma puteți ajuta cu câteva păreri sau un tratament?
1 comentarii
Buna ziua.
Consultati un medic specialist gastroenterolog.
Consultati un medic specialist gastroenterolog.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Test FIT
- 3Calprotectina 57, Hemoragii oculte negativ
- 1Pot lua normix în combinație cu pilule contraceptive?
- 2Cum să-mi 'colorez' viața?
- 7Rezultat biopsie
- 1Eliminare pietre colecist (fiere)
- 6Dureri de stomac din cauza gastritei
- 4Hemoroizi persistenti
- 2Disconfort partea dreapta
- 1Colecist cotractat postprandial
