Va rog ajutor! Iau efectin, anxiar, abilify - nu simt nicio diferența
Adică chiar dacă am mai luat din 2018 pana în ianuarie. Încă își mai poate face efectul clara_p???
Isi mai poate face efectul, da. Dar nu mai intrerupeti.
Nu am întrerupt, doar ca luam o jumatate de pastilă cam de 2 ani cred, se pare ca era insuficienta, la 7 ianuarie a început haosul
Bună, care din voi ați luat quetiapina și cum erați? Clara_p cât de rea este aceasta pastila? Eu iau doar 50 mg și sunt capie toată ziua, ma trezesc foarte rău de la ea, din seara asta a zis k o scoate, și k îmi da zolpidem pt somn
de la quetiapina eram zombi imediat dupa ce luam medicamentul (il luam noaptea). dimineata ma trezeam ok. in timp, dupa multe utilizari a disparut efectul de zombi
Mi-a schimbat tratamentul, ca nu dădeam niciun semn de îmbunătățire, iau SEROXAT 3 pastile pe zi, anxiar la nevoie, zolpidem și gabaran seara, ma simt mai ok cu asta, am 3 săptămâni, partea proasta e ca îmi tremura mâinile și picioarele puțin, foame nu prea am... Dar ma simt mai bine, au mai dispărut din gânduri și ma pot concentra
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 20Somn hiperfragmentat
- 15S-a vindecat cineva prin credinta?
- 2Psiho traumele cronice se pot trata vindeca?
- 0Imi doresc o prietena
- 3Pronoia? Delir paranoid?
- 6Tehnică bombă pentru a elimina tristețea că nu suntem iubiți de fete
- 2Cofeina atacuri de panica
- 7Sufăr de schizofrenie paranoida și am crize ca o sa fiu torturata
- 7Tratamentul psihiatric si gura uscata aproape tot timpul
- 9În atenția tuturor psihologilor, psihiatrilor și nu numai...