Va rog ajutor! Iau efectin, anxiar, abilify - nu simt nicio diferența

37 comentarii 1 2
1
31-05-2022, ora 12:17
Serbanotiliamaria@gmail.com
Nu este medic/terapeut
Serbanotiliamaria@gmail.com
Adică chiar dacă am mai luat din 2018 pana în ianuarie. Încă își mai poate face efectul clara_p???
1
31-05-2022, ora 13:30
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Isi mai poate face efectul, da. Dar nu mai intrerupeti.
1
31-05-2022, ora 14:19
Serbanotiliamaria@gmail.com
Nu este medic/terapeut
Serbanotiliamaria@gmail.com
Nu am întrerupt, doar ca luam o jumatate de pastilă cam de 2 ani cred, se pare ca era insuficienta, la 7 ianuarie a început haosul
0
08-06-2022, ora 15:37
Serbanotiliamaria@gmail.com
Nu este medic/terapeut
Serbanotiliamaria@gmail.com
Bună, care din voi ați luat quetiapina și cum erați? Clara_p cât de rea este aceasta pastila? Eu iau doar 50 mg și sunt capie toată ziua, ma trezesc foarte rău de la ea, din seara asta a zis k o scoate, și k îmi da zolpidem pt somn
2
16-06-2022, ora 19:04
360
Nu este medic/terapeut
360
de la quetiapina eram zombi imediat dupa ce luam medicamentul (il luam noaptea). dimineata ma trezeam ok. in timp, dupa multe utilizari a disparut efectul de zombi
0
17-06-2022, ora 06:08
Serbanotiliamaria@gmail.com
Nu este medic/terapeut
Serbanotiliamaria@gmail.com
Mi-a schimbat tratamentul, ca nu dădeam niciun semn de îmbunătățire, iau SEROXAT 3 pastile pe zi, anxiar la nevoie, zolpidem și gabaran seara, ma simt mai ok cu asta, am 3 săptămâni, partea proasta e ca îmi tremura mâinile și picioarele puțin, foame nu prea am... Dar ma simt mai bine, au mai dispărut din gânduri și ma pot concentra
2
17-06-2022, ora 07:06
360
Nu este medic/terapeut
360
fain, ma bucur sa stiu asta
Adaugă un comentariu / răspuns
37 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.