sangerari intre menstruatie
In urma controlului ginecologic am urmat un tratament cu colposeptine, piroxicam si ciprozone.La 2 sapt dupa prima menstruatie de dupa medicatie am niste sangerari sau mai bine zis scurgeri de culoare maro.Sunt foarte ingrijoarata.Astept raspuns, va multumesc!
4 comentarii
acelasi lucru mi s-a intamplat si mie, am avut scurgere maronie dupa 2 sapt. de la terminarea menstruatiei si am fost la doctor.In cazul meu a fost o dereglare a menstruatiei.Am asteptat mai mult de 3 saptamani sa-mi inceteze scurgerea.Ieri am fost din nou la doctor sa ma vada si mi-a zis ca mi s-a format un chist din cauza scurgerii.Cred ca este bine sa te duci si tu la doctor ca niciodata nu stii ce se poate intampla...
multumesc ingrid23.eu am consultat un medic ginecolog acum 3 saptamani si nu cred ca problema mea e aceeasi cu a ta(sper :) ).dar totusi sunt ingrijorata.
Alte subiecte recente din această secțiune: