postinor...cu intarziere
Sunt intr-o situatie disperata: am luat prima pastila de Pastinor dupa cca 90 ore...de la contact...insa contactul a avut loc dupa 3 zile de la sfarsitul menstruatiei...
Exista vreo alta metoda contraceptiva post contact??
Multumesc din inima pentru ajutor!
Exista vreo alta metoda contraceptiva post contact??
Multumesc din inima pentru ajutor!
6 comentarii
eu iti spun ca e cam tarziu trebuia sa il iei in mai putin de 72 ore
oof, stiu de aia intreb: se mai poate face ceva?!
doar avort.si eu sunt in situatie disperata desi am luat postinor dupa 19 ore..nu mia mai venit menstra
nu cred, chiar daca nu ti-a venit poate fi o dereglare - ai facut testul de sarcina?
eu am mai luat acum 1 an postinor si a avut rezultat: mi-a venit ciclul dupa cca 1 sapt (nu unul normal) insa ciclul nu a mai fost regulat de atunci...
Nu dispera tu...poate eu...:)
eu am mai luat acum 1 an postinor si a avut rezultat: mi-a venit ciclul dupa cca 1 sapt (nu unul normal) insa ciclul nu a mai fost regulat de atunci...
Nu dispera tu...poate eu...:)
La ce climica se opereaza glanda hipofiza? cu cine putem lua contact? va rugam raspundetyzi'ne si ajutatzine!
incearca sa iti calculezi metoda calendarului ana_delia.
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Anticonceptionale
- 1Sângerări la schimbarea anticoncepționalelor
- 1Clobetazol unguent
- 2Anticonceptionale pt amanarea menstruatiei
- 1Alcool si anticoncepționale
- 1Sunt pe Diane 35 dar ciclul nu vine
- 1Pastila de a doua zi ellaone
- 1Mercilon menstruație?
- 2Întrerupere anticoncepționale
- 0Nu se mai găsesc contraceptive orale Rigevidon