yasmin sau marvelon 28?

15-03-2009
gatitta
Nu este medic/terapeut
gatitta
ce anticonceptionale sa folosesc? yasmin sau marvelon 28? care sunt mai bune?...nu am luat niciodata anticonceptioanale.ambele mi-au fost recomandate de medic.
3 comentarii
0
16-03-2009, ora 23:15
miha_pinkcat
Nu este medic/terapeut
miha_pinkcat
de jeanine nu ti-a spus medicul? sunt dintr-o generatie mai noua...au aparut altele si mai bune, nu le cunosc, mai intreaba la farmacie...eu am luat jeanine, deoarece marvelon-ul nu-l suportam deloc(greturi, gust de metal in gura, ameteli)
0
16-03-2009, ora 08:57
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
yasmin sunt mai bune dar asta depinde si de organismul fiecarei femei
0
16-03-2009, ora 14:52
gatitta
Nu este medic/terapeut
gatitta
mersi mult de sfaturi:-D
Adaugă un comentariu / răspuns