Revin-probleme stomac
Buna ziua. De aprox o luna am probleme cu stomacul, in sensul ca simt ca fermenteaza prin mine, la inceput aveam si diaree, am luat ceva medicamente, nu mi-a trecut, mi-am facut analizele precum si un Helio Bacter, au iesit bine. Cateva zile nu am mai avut probleme, aseara am consumat o bere, si in dimineata aceasta iarasi mi-a mers burta, dupa o spt. Nu stiu care ar fi solutia pt a scapa de aceasta problema.
3 comentarii
ti-a spus medicul ca e de la stomac..?Sau banuiesti tu?pt ca poate fi si de la intestin, colon...
Chiar daca n-ai Helicobacter Pilory, poti avea alte sensibilitati la stomac si intestin iritabil. Daca nu urmezi exact tratamentele date si nu tii regim, exclus alcoolul!!! vei avea episoade repetate si neplacute. Numai Bine.
Chiar daca n-ai Helicobacter Pilory, poti avea alte sensibilitati la stomac si intestin iritabil. Daca nu urmezi exact tratamentele date si nu tii regim, exclus alcoolul!!! vei avea episoade repetate si neplacute. Numai Bine.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Ocluzie intestinală copil
- 2Helicobacter pylori
- 1Gastroscopie
- 2Polipi colon
- 1Disconfort după masă
- 0hernie transhiatala gastrica neoperabila, arsuri din gât
- 1EDS normală, dar gastrita la biopsie
- 1Tinctura ghințură la copii
- 1Eructații adolescenti - eructații cu miros de ou și durere de burtă
- 2Endoscopie si Nexium