Anxietatea necesita internare?
sotul meu a fost diagnosticat cu anxietate. I s-a prescris anxiar dar e foarte nelinistit. Ia tratamentul de o saptamana dar nu se vede nicio ameliorare. Parca e mai rau ca inainte. sa-l internez?
Va multumesc.
Va multumesc.
2 comentarii
draga ela, tratamentele de nervi sunt de durata. mai asteaptati putin sau vorbiti cu medicul care il tratreaza. Pana sa recurgi la internare mai poate incerca si alte tratamente.
Repet, efectul apare in timp. stiu ca este greu de suportat si pentru dumnealui si pentru dvs dar mai tatonati.
Sanatate!
Repet, efectul apare in timp. stiu ca este greu de suportat si pentru dumnealui si pentru dvs dar mai tatonati.
Sanatate!
Am citit subiectul lansat de dvs despre tulburarea sotului din 2006. Nu observasem ca a mai avut probleme.
In cazul acesta medicul va poate lamuri. Pe acest forum nu prea intra medici, nu au timp.
Gasiti unul bun cu care sa va sfatuiti. Multa sanatate!
In cazul acesta medicul va poate lamuri. Pe acest forum nu prea intra medici, nu au timp.
Gasiti unul bun cu care sa va sfatuiti. Multa sanatate!
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 20Somn hiperfragmentat
- 15S-a vindecat cineva prin credinta?
- 2Psiho traumele cronice se pot trata vindeca?
- 0Imi doresc o prietena
- 3Pronoia? Delir paranoid?
- 6Tehnică bombă pentru a elimina tristețea că nu suntem iubiți de fete
- 2Cofeina atacuri de panica
- 7Sufăr de schizofrenie paranoida și am crize ca o sa fiu torturata
- 7Tratamentul psihiatric si gura uscata aproape tot timpul
- 9În atenția tuturor psihologilor, psihiatrilor și nu numai...
