penisul meu in stare de erectie este de 13 cm
Am o mare nedumerire! Am varsta de 17 ani si penisul meu in stare de erectie este de 13 cm. Credeti ca este normal pentru varsta mea? Trebuie sa consult un doctor?
Astept Raspuns. Va multumesc anticipat.
Astept Raspuns. Va multumesc anticipat.
5 comentarii
Este absolut normal si nu-ti face griji in aceasta privinta! Esti un barbat in devenire, fara nicio problema.
Sunt intr-un fel complexat de aceasta chestie.. Imi este teama de a nu fi respins de o fata.. sau chiar facut de ras. Cum credeti ca as putea rezolva aceasta chestie?
Nu te inteleg. Nu-ti convine ca esti barbat normal?? Uita de toate tampeniile pe care le-ai auzit, sau de filmele la care te-ai uitat, realitatea este alta, o realitate in care esti normal. Dar daca tii musai sa-ti creezi singur complexe.o sa reusesti, ce sa zic. Orice medic iti va spune la fel, poti verifica. Numai Bine!
Iti multumesc mult pentru ajutor! Mi s-a luat o piatra de pe inima.
Pentru prea putin. Si nu uita, barbatia nu sta numai in penis, ci in atitudine! Succes in toate!
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Sora mea
- 1Cum reusesc sa ma "reinitializez" pentru inca o partida de sex?
- 3Dorinta sexuala in exces?! Oare e conjuncturala aceasta situatie?
- 10Cum ar trebui sa procedez???
- 1E "prea mult" vreodată un lucru rău? Despre dimensiune și dorință
- 5Despre sex și menstruație
- 0Favoritul
- 1Probleme în erecție
- 11Căsnicie fără sex
- 2Prea multa pofta de s.