la cateva zile dupa terminarea menstruatiei am luat postinor pt ca am fost nesigura
am o nelamurire si astept raspuns urgent daca se poate, in legatura cu postinor, , in la cateva zile dupa terminarea menstruatiei am luat postinor pt ca am fost nesigura..problema e ca dupa 4 zile dupa ce am luat postinor mia venit iar menstruatia care ma tinut inca 4 zile...e clar ca nu e bine sa-ti vina de 2 ori pe luna menstruatia la o saptamana de menstruatia normala.am mai luat postinor in urma cu cateva luni dar mia venit menstruatia normal urmatoarea luna nu ca acum.ajutati-ma va rog.nu stiu de ce sa intamplat asa..oare luna urmatoare imi va veni normal??se poate sa fi fost insarcinata si de aia sa-mi fi venit dupa ce am luat postinor???multumesc
2 comentarii
sper sa primesc un raspuns la ce am scris mai sus.astept vreau sa fiu lamurita.
parerea mea este sa faci tot posibilul sa nu mai iei pastilele astea, daca nu, max de 2 ori an.acelasi lucru mi s a intamplat si mie in sensul ca mi au provocat o dereglare a menstruatiei.mergi la ginecolog.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Anticonceptionale
- 1Sângerări la schimbarea anticoncepționalelor
- 1Clobetazol unguent
- 2Anticonceptionale pt amanarea menstruatiei
- 1Alcool si anticoncepționale
- 1Sunt pe Diane 35 dar ciclul nu vine
- 1Pastila de a doua zi ellaone
- 1Mercilon menstruație?
- 2Întrerupere anticoncepționale
- 0Nu se mai găsesc contraceptive orale Rigevidon