dupa ce am terminat blisterul, am o scurgere mai intensa
buna ziua
iau anticonceptionale yasmin de 4 luni am facut o pauza de o luna si leam reluat si in prima luna si acuma inainte sa termin blistul am o scurgere mai intensa si apare o mancarime oare sa fie de la anticonceptionale sau de la ce?
astept un raspuns va multumesc
iau anticonceptionale yasmin de 4 luni am facut o pauza de o luna si leam reluat si in prima luna si acuma inainte sa termin blistul am o scurgere mai intensa si apare o mancarime oare sa fie de la anticonceptionale sau de la ce?
astept un raspuns va multumesc
4 comentarii
in primul rand nu stiu de ce ai facut pauza dupa 4 luni. si eu iau yasmin si mie mi-a zis medicul ca daca vreau neaparat sa fac pauza pot sa fac chiar la 1-2 ani, nu la 4 luni... acea scurgere este de la anticoncept. mancarimea nu stiu de la ce poate fi.
am facut pauza deoarece prietenul meu a fost plecat din tara si nu avea rost sa le iau
da, dar si cu o luna si fara o luna.abia ce se invatase corpul cu ele in cele 4 luni si le-ai intrerupt si acum ai acele scurgeri...iar o sa dureze pana se regleaza corpul... oricum tu faci cum crezi.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Anticonceptionale
- 1Sângerări la schimbarea anticoncepționalelor
- 1Clobetazol unguent
- 2Anticonceptionale pt amanarea menstruatiei
- 1Alcool si anticoncepționale
- 1Sunt pe Diane 35 dar ciclul nu vine
- 1Pastila de a doua zi ellaone
- 1Mercilon menstruație?
- 2Întrerupere anticoncepționale
- 0Nu se mai găsesc contraceptive orale Rigevidon