dupa ce am terminat blisterul, am o scurgere mai intensa

14-04-2009
anonim06
Nu este medic/terapeut
anonim06
buna ziua
iau anticonceptionale yasmin de 4 luni am facut o pauza de o luna si leam reluat si in prima luna si acuma inainte sa termin blistul am o scurgere mai intensa si apare o mancarime oare sa fie de la anticonceptionale sau de la ce?
astept un raspuns va multumesc
4 comentarii
0
14-04-2009, ora 09:43
roxanik88
Nu este medic/terapeut
roxanik88
in primul rand nu stiu de ce ai facut pauza dupa 4 luni. si eu iau yasmin si mie mi-a zis medicul ca daca vreau neaparat sa fac pauza pot sa fac chiar la 1-2 ani, nu la 4 luni... acea scurgere este de la anticoncept. mancarimea nu stiu de la ce poate fi.
0
14-04-2009, ora 10:04
anonim06
Nu este medic/terapeut
anonim06
am facut pauza deoarece prietenul meu a fost plecat din tara si nu avea rost sa le iau
0
14-04-2009, ora 10:05
anonim06
Nu este medic/terapeut
anonim06
multumesc pentru rsp
0
14-04-2009, ora 10:09
roxanik88
Nu este medic/terapeut
roxanik88
da, dar si cu o luna si fara o luna.abia ce se invatase corpul cu ele in cele 4 luni si le-ai intrerupt si acum ai acele scurgeri...iar o sa dureze pana se regleaza corpul... oricum tu faci cum crezi.
Adaugă un comentariu / răspuns