anticonceptionalele si ingrasatul
buna ma numesc miki si am 24 de ani.de 5 ani i-au Logest si nici un kg in plus, as vrea sa ma ingras si eu putin am 1, 63m si 46 de kg.oare logestul sa fie de vina ca am incercat mai multe metode de ingrasare dar problema mea este ca nu pot manca foarte mult
3 comentarii
salut!eu stiu de la doctorul meu ca logestul provoaca uneori efectul invers, adica de ingrasare, nu de slabire asa ca nu cred ca ar avea vreo legatura...
problema care se pune este ca de cand am inceput sa i-au Logest nici nu m-am ingrasat nici nu am slabit prietenele mele au avut totusi niste modificari de greutate de la ele dar eu nu, si nu inteleg de ce nu pot sa ma ingras ca totusi mananc dar ce imi place;ar mai fii o problema la servici nu prea am timp de masa dar totusi nu stiu ce sa mai incerc ca toata lumea supune ca sunt mica rau si ma simt prost
Lipsa de creştere în greutate nu are legătură cu Logest-ul.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Anticonceptionale
- 1Sângerări la schimbarea anticoncepționalelor
- 1Clobetazol unguent
- 2Anticonceptionale pt amanarea menstruatiei
- 1Alcool si anticoncepționale
- 1Sunt pe Diane 35 dar ciclul nu vine
- 1Pastila de a doua zi ellaone
- 1Mercilon menstruație?
- 2Întrerupere anticoncepționale
- 0Nu se mai găsesc contraceptive orale Rigevidon