consumul exagerat de alcool

12-05-2009
insignia
Nu este medic/terapeut
insignia
am auzit azi una tare de tot la un show despre sex unul se vaita ca i se pare lui ca cam de vreo doi ani de cand a inceput sa consume foarta multa bere pe zii de genul 5/6/7 nu mai are aceleasi prestante in pat.tare mi sa parut ca ironic este un englez si la aia berea e aliment. ce ziceti?
3 comentarii
0
12-05-2009, ora 17:43
eleni theutokopulis
Nu este medic/terapeut
eleni theutokopulis
este foarte adevarat ca consumul mult de alcool duce chiar la impotenta, nu v-as sfatui sa incercati!
Ca si fumatul dealtfel.
0
14-05-2009, ora 21:24
insignia
Nu este medic/terapeut
insignia
adevarul e ca si io beau cam 3 beri pe zii dar muncesc in santier nu cred ca sunt in pericol de impotenta ca inca nu am copii ce zici ?si fumez cam de 15 ani mai speriat un pic
0
24-05-2009, ora 19:29
cezarjunior
Nu este medic/terapeut
cezarjunior
bei, fumezi.mai si muncesti mult.nu peste mult timp o sa-ti iei adio de la sex.parerea mea.
Adaugă un comentariu / răspuns