este adevarat?
am auzit ca femeile kre iau o perioada mare de timp anticonceptionale, nu mai pot face copii...m'am cam speriat si nush dk sa mai continui cu ele...n'as vrea ca pe viitor sa fiu pusa in aceasta situatie...
kre este adv ? are vreo legatura ?
kre este adv ? are vreo legatura ?
3 comentarii
da, are legatura ptr ca anticonceptionalele contin hormoni, cel mai sigur ptr sanatate, sarcina nedorita si protectie impotriva bts este prezervativul
deci cu alte cuvinte este adv k dau iau anticonceptionale e posibil sa nu mai pot face copii??
si ink cva...dak am luat o perioada...pot sa renunt la ele fara nici o problema in momentul in kre se termina o folie nu?
si ink cva...dak am luat o perioada...pot sa renunt la ele fara nici o problema in momentul in kre se termina o folie nu?
poti sa mai faci copiii daca sunt corect luate anticonceptionale si daca nai luat mult timp nu e nici un fel de problema
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Sora mea
- 1Cum reusesc sa ma "reinitializez" pentru inca o partida de sex?
- 3Dorinta sexuala in exces?! Oare e conjuncturala aceasta situatie?
- 10Cum ar trebui sa procedez???
- 1E "prea mult" vreodată un lucru rău? Despre dimensiune și dorință
- 5Despre sex și menstruație
- 0Favoritul
- 1Probleme în erecție
- 11Căsnicie fără sex
- 2Prea multa pofta de s.