cum se iau anticonceptionale?

15-07-2009
angel09
Nu este medic/terapeut
angel09
m-am hotarat sa iau anticonceptionale yasmine..as vrea sa stiu cum se iau acestea..daca se iau in prima zi de ciclu sau dupa...
3 comentarii
0
16-07-2009, ora 09:17
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Mult succes la daramarea sanatatii cu anti-conceptionalele.
Daca apar probleme la sanatate macar sa sti de unde provin.
Dereglarea hormonilor din corp se poate asemana cu dereglarea signalelor care
se duca de la procesor la memorie sau monitor. Und din cele mai mari greseli care le poate face o femeie.
Poate mai mica decat sa arunci copii in lume fara sa-i doresti insa totusi o greseala.
Exista insa si alternative mai sanatoase.
0
17-07-2009, ora 11:47
Mirela1970cta
Nu este medic/terapeut
Mirela1970cta
Cand trebuie sa iau Marvelon? Menstruatia a fost pe 13..de fapt de 14.07...cand ar trebui sa le iau acum ?..mentionez ca pana acum am avut sterilet.Multumesc!
0
17-07-2009, ora 12:21
Clau_Teo
Nu este medic/terapeut
Clau_Teo
Va rog frumos, am nevoie de ajutor, am 16 ani si as dori sa stiu ce tip de anti-conceptionale sa folosesc si cum sa le folosesc. ste obligatoriu sa vizitez un medic?. Multumesc mult;)
Adaugă un comentariu / răspuns