15 cm la 18 ani?

96 comentarii 1 2 3 4
0
30-07-2013, ora 21:37
Bogdan96Y
Nu este medic/terapeut
Bogdan96Y
vroiam sa adaug ca de la 13-14 ani nu mi sa parut ca mia mai crescut, ce ziceti o sami mai creasca sau nu? nu o sami mai creasca din cauza ca ma masturbez sau o sami mai creasca va rog un raspuns
0
07-09-2013, ora 16:08
AdevarSiInima
Nu este medic/terapeut
AdevarSiInima
Adevarul e ca sunteti ipocriti ! Conteaza marimea penisului in special ca estetica ! Femeile spun ca nu conteaza marimea dar sunt atrase de cei cu marimea mai mare ! Faceti un rand de penisuri de dimensiuni variabile si puneti niste sugative naturale sa vedeti tentele primare !
0
12-04-2015, ora 11:01
sanduahile
Nu este medic/terapeut
sanduahile
Buna, am 16 ani 19.5cm in lungime si 15 in grosime...eu zic ca ajunge si daca mai creste...sa creasca maxim pana la 22 ca nu vreau sex dureros si dezavantaje...si apropo frate...scoateti din cap lungimea grosimea si alea alea... ca nu conteaza...conteaza ca ea sa te iubeasca si dupaia poti so ai si de 10 cm ca nu o intereseaza...daca ti-ar zice ca o ai prea mica...sa stii pe loc...nu te iubeste cu adevarat si deci nu are rost sa iti mai bati capu ;)
0
08-05-2015, ora 02:33
spiderman98
Nu este medic/terapeut
spiderman98
Buna am 17 ani si 17 cm marime Eu zic ca ajunge nu va bateti capu daca fata te iubeste nu o intereseaza marimea...
0
05-05-2016, ora 00:09
alexander01
Nu este medic/terapeut
alexander01
Eu am 25 de ani, iar in erectie penisul meu masoara 15 cm. Am vreo 7 cm in grosime, iar in ultimii ani am trecut prin patul la cateva domnisoare si va spun nu au fost deloc nemultumite. Conteaza sa stii ce sa faci si decat mare si bleaga, mai bine mica si jucausa. Bine, pentru noi astia cu penisurile medii exista si anumite pozitii. Asta daca vrei sa iti faci femeia sa urce pe pereti. Va spun ca pozitia misionarului nu prea merge. In schimb "pe la spate" stand in picioare sau sa iti pui partenera " pe burta cu picioarele apropiate" iti faci partenera sa urce pe pereti.

Nu ma laud si nu ma consider mare cuceritor
Dar daca tot am fost dati pe pamant cu astfel de penis, macar sa invata sa-l folosim.
0
08-04-2018, ora 03:40
Dr.Sex
Nu este medic/terapeut
Dr.Sex
Am aproape 16 ani și am penisul de 18.6 cm, e suficient.Sunt fericit cu ce am in pantaloni. Prima dată am facut-o la 14 ani...si aveam penisul de 15 cm, iar cea cu care am întreținut relații sexuale nu a reproșat nimic ba chiar a avut orgasm (era cu 4 ani mai mare decât mine). Nu contează mărimea prea mult...conteaza sa stii sa iti folosesti "bățul"...al meu nu e foarte gros, e bine asa cum e.De atunci cu orice fata cu care am întreținut relații sexuale a fost pe deplin satisfăcută.Nu am avut niciodata reproșuri.Nu trebuie sa faci nici un fel de tratament pentru marirea/ingrosarea penisului.
Adaugă un comentariu / răspuns
96 comentarii 1 2 3 4

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mărirea penisului - care metode funcționează, conform studiilor?
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •