2 virgini.

27-02-2007
b3b3lusha
Nu este medic/terapeut
b3b3lusha
ce sfaturi aveti pt 2 virgini care vor sa isi inceapa viata sexuala impreuna?
3 comentarii
0
06-03-2007, ora 00:00
butterfly
Nu este medic/terapeut
butterfly
Nu va pot da prea multe sfaturi daca nu stiu ce varsta aveti. Ideea e sa o incepeti natural fara sa fiti crispati si sa lasati totul sa decurga ca un joc.Numai bine
0
27-03-2007, ora 00:00
pabllo
Nu este medic/terapeut
pabllo
mai copii... ia ascultati aici!!!! trebe sa faceti pasul asta ca oricum o sa l faceti candva si sa nu uitati ca e cel mai placut sprt din cate cunosc eu!!! daca aveti sub 16-17 ani sa nu faceti prostia asta iar daca nu aveti folositi prezervativul pana pe la 20 apoi mergeti la ginecolog sa va prescrie anticonceptionale (atentie ca nus prea sanatoase )dupa cum vreti desigur dar mai bine e sa nu lasati grija prezervativui deoparte!!!
0
14-08-2007, ora 00:00
addda
Nu este medic/terapeut
addda
da.. foloseste prezervativul. nu folisi love plus ca se rupe mai repede dar si durex se rupe ( mi s-a intamplat de 2 ori pana acum). cel mai bine ar fi sa folositi prezervativul si baiatul sa nu-si dea drumu.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Orientarea sexuală a adolescenților
  • Virginitatea - din punct de vedere medical
  • Dezvirginarea - ce trebuie să știi, sfaturi și explicații
  • Suntem în 2020: e timpul să-i învățăm pe tineri siguranța comportamentului sexual online (sexting)
  • Educația tipică privind consimțământul în licee pentru obținerea unui acord clar și direct al unui partener sexual
  • Sexul pentru prima dată - ce trebuie să știi
  • Noi definiții și comportamente legate de sex observate la generația actuală de adolescenți
  •