a fost virgina?

09-05-2009
shadow1990
Nu este medic/terapeut
shadow1990
sal!
As avea si eu nevoie d putin ajutor.
Sunt q prietena mea d 3 luni si in urma q 2 zile am facut sex. ea mia spus k e virgina dar nu a curs pic d sange chiar dak a intrat foarte greu. si nici nu a duruto dupa. c sanse sunt ca ea sa fi fost virgina? si exista vreo metoda sa mai aflu aqum dak a fost?
Multumesc!
5 comentarii
0
09-05-2009, ora 13:37
nicolla_75
Nu este medic/terapeut
nicolla_75
este f posibil ca prietena sa fi fost virgina, nu este neaparat sa curga, , pic de sange", multe femei nu sangereaza la primul contact sexual si asta deoarece himenul ei poate sa fie f elastec si deci nu s-a rupt, poate sa se rupa altadata sau chiar deloc pana la prima nastere, si nici neaparata nevoie sa existe durere nu este asa ca stai linistit.Daca ea sustine asta si tu spui ca, , a intrat f greu " asa e.
0
09-05-2009, ora 20:20
eleni theutokopulis
Nu este medic/terapeut
eleni theutokopulis
si eu cred ca a fost virgina. Inca ceva, daca ai inceput sa ai indoieli despre ea nu e bine, cnad nu exista incredere iarasi nu e bine.
Exista multe fete care au himenul elastic.
1
10-05-2009, ora 13:43
sabto
Nu este medic/terapeut
sabto
nu a fost virgina!! intra foarte greu pt ca nu era destul de uda..femeile sunt prefacute cand vine vorba de asta si tin una cu alta..cunosc un caz in care ea era insarcinata in 2 luni si el a crezut ca e virgina, pt ca intra foarte greu si avea penisul mare reusind sa curga kiar si putin sange...deci bafta si nu te mai lua dupa femei pt sigur au fost macar odata in viatza plecate undeva si acolo si-au facut de cap( femeile vor mai mult sex ca barbatii) o zic din experientza
0
10-05-2009, ora 16:10
agnana manole
Nu este medic/terapeut
agnana manole
probabil ca dai tu numai peste nifomane sabto!!!!!!!!!!!!!!!! Prietena insarcinata si zicea ca e virgina, drept dovada a mai curs si singe? Nu ai auzit de cazuri cind fete au ramas insarcinate si erau intradevar virgine?Da ca nu, intereseazate. Acum trebuie sa-ti dau ceva dreptate la ce ai afirmat tu. Eu am fost violata la 14 ani am fost intradevar dizvirginata cu dureri groznice etc. La 18 ani am inceput o viata sexula normal prietenul meu stia ce mi sa intimplat si nu a avut nici un fel de problema cu asta. Cind am ajuns sa facem dragoste am avut la fel dureri la penetrare si mia curs sange.Explicatia ar putea fi foarte simpla probabil ca himenul nu a fost rupt in totalitate. Acum suntem de 6 ani impreuna si ne iubim ca in prima zi. Asa, shadow 1990 dac ao iubesti si te iubeste chiar nu are importanta poti fi fericit si cu o fata care nu a fost virgina bafta
0
16-05-2009, ora 13:57
natalia91
Nu este medic/terapeut
natalia91
Eu cred totusi ca fost virgina, deoarece la mine primul contact sexual a fost la fel fara un pic de singe, el a intrat la fel de greu numai ca pe mine ma durut in timp ce o facea, dupa aceasta nu ma mai durut.asa ca depinde de fiecare domnisoara in parte, una poate sa aiba singerari mici, alta poate sa nu aiba si chiar se poate intimpla sa se inceapa o hemoragie.depinde de fiecare corp in parte.la mine mentionez ca nici dupa al doilea contact, nici dupa al treilea si nici acum cind deja am 2 ani de cind miam inceput viata sexuala nu am avut singerari, nici macar un pic.asa ca nu asculta tu pe cei din jur.ai capul tau, dac ea tia zis ca e virgina de ce nu o crezi??increderea e pe prim plan intr-o relatie..dar daca nu va fi incredere, nu va fi nimic..asa ca aveti icredere unul in altul, pentru ca certurile si problemele in cumpluri se incep anume pentru absenta increderii unul in altul;)
si chiar daca nu a fost virgina, ce conteaza??tu o iubesti, ea te iubeste..ce poate fi mai sfint?? dar daca tea mintit asta nu insamna ca vroia intentionat so faca, poate pur si simplu nu a vrut sa puna la dubii increderea ta si parerea ta despre dinsa..lasa sa mearga totul de la sine si nu cauta dreptate ca e la fundul marii:D aveti incredere unul in altul si totul va fi ok;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: