a inceput sa-mi apara probleme cand vine vb de erectie... | Forumul Medical ROmedic

a inceput sa-mi apara probleme cand vine vb de erectie...

14-09-2007
doru123
Nu este medic/terapeut
doru123
in urma cu ceva timp a inceput sa-mi apara probleme cand vine vb de erectie.am avut o prietena cu care facem in timpul actului sexul si sex oral, acu sunt de 4 luni cu o fata care a fost virgina.problema e ca nu prea mai am erectie cand vreau eu...in timpul noptii ma trezesc din somn si abia atunci am erectie...ma gandesc sa ma duc la un doctor...deobicei cand schimb partenerul mi se intampla sa mai am probleme cu erectia dar acum sunt de ceva timp cu prietena mea si nu cred ca ar mai fi vb de ceva de la creier sau psihologic...varsta mea e de 20 ani. va rog sa imi rasp si mie
4 comentarii
0
15-09-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Cea mai bună dovadă că e vorba de "ceva de la creier sau psihologic" este tocmai aceea pe care aţi dat-o: erecţia nocturnă şi atunci când nu vreţi. Bineînţeles, asta nu înseamnă că să nu vă duceţi la un doctor. Dar cel mai bine ar fi la un doctor sexolog sau la un psiholog (sexologie fac şi doctorii, şi psihologii), la ceilalţi (urolog, endocrinolog) nu aveţi ce căuta, decât vă pierdeţi timpul şi banii. (în cazul acesta, nu în general).
0
17-09-2007, ora 00:00
doru123
Nu este medic/terapeut
doru123
am fost si mi-am facut control sa vad daca am probleme cu vezica sau ceva de genu...si nu am. totul e perfect!!saptamana asta o sa ma duc la control la un doctor sexolog sa vad ce trebuie sa fac!!!!sper ca o sa fie bine ptr ca am si eu o varsta.ps:va multumesc mult.
0
10-10-2007, ora 00:00
iullia
Nu este medic/terapeut
iullia
Cu actuala partenera practici sexul oral?Poate ar trebui sa inceri aumite peversiuni sexuale, comunica mai mult cu partenera ta.
0
05-06-2009, ora 20:23
Stress aiurit
Nu este medic/terapeut
Stress aiurit
Am mare nevoie de ajutor...cand ma excita prietena mea sunt toate bune si frumoase..dar cand incerc sa introduc penisul acesta se culca la loc...ajutati-ma va rog frumos ca nu stiu ce sa fac..si mi-e foarte frica sa nu o dezamagesc pentru ca tin foarte mult la ea..e vreo problema medicala sau ce sa fac? ajutati ma va rog
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: