abia am inceput viata sexuala ajutooooor

24-07-2008
Nu este medic/terapeut
abia mi-am inceput viata sexuala de maxim 3 luni, am 23 de ani... si trebuie sa recunosc ca inca am dureri la contactul sexual. o colega mi a spus ca pe ea a durut-o chiar si 7 luni si abia apoi i-a trecut. durerile sunt la inceput, adica la penetrare... apoi imi trec sau sunt foarte vagi. ce ar trebui sa fac? sa-mi fac griji sau e din cauza ca mi-am inceput viata sexuala asa tarziu? orgasm o sa am vreodata? ca nu am avut decat clitoridian
7 comentarii
0
24-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
nu-ti face griji, o sa treaca.Iar de orgasm.rabdare.E treaba delikata..
0
25-07-2008, ora 00:00
MagicianulCP
Nu este medic/terapeut
MagicianulCP
o sa ai sau n-o sa ai...
0
20-08-2008, ora 00:00
danelly_20_2006
Nu este medic/terapeut
danelly_20_2006
da de ce nu?doar pt k te doare acum n pik nu inseamna k durerea nu o sa se transforme peste putin timp in placere si cine stie poate chiar si orgasm
0
08-09-2008, ora 00:00
razvan_0788
Nu este medic/terapeut
razvan_0788
am 21 de ani si sunt inca virgin:(((Chestia la mine e ca sunt glumet tot da cand sunt cu o fata.nu scot nici o vorba:)))
Cred ca o sa fiu toata viata virgin daca nu am curaju sa intru cu o fata in vorba:(
0
11-09-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
razvan, stai linistit:va veni si vremea ta!:-)
0
21-02-2009, ora 18:39
Zana_Iubita
Nu este medic/terapeut
Zana_Iubita
ai rabdare in ceea ce priveste orgasmul ptk aceeasi probl am avut-o si eu...Depinde ff mult si de partenter dak simti ceva pt el, dak iti produce placere sau e simplu sex...
Durerile dispar o data ce te obisnuieste...incearca sa fii relaxata ;)
Numai placere !
0
21-02-2009, ora 18:41
Zana_Iubita
Nu este medic/terapeut
Zana_Iubita
iar tu Razvan ;) Don't worry...Iubitul meu avea tot 21 cand a avut primul act sexual...mai bine mai astepti si vei gasi pers potrivita
fii mai indraznet !
acum ca vine primavara iesi la agatat! Succes!
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea sexuală după naștere - ce spun studiile
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.