Ajutati-ma. Va rog sa mi spuneti acum cand trebuie sa mi vina mestruatia.
Buna ziua! Am nascut pe 14.07.2018 si prima mestruatie m.ia venit dupa terminarea lohiilor pentru ca nu am alaptat. Prima mestruatie a fost pe data de 15 cred a fost normala pana pe data de 24 cand am ajuns la spital cu hemoragie. Am primit calciu si doctora m ia recomandar egromet. Sa oprit dup! La recomandare medicului am luat karisa anticonceptionale din data de 18.09.2018 mestruatia ma tinut pana pe 7 terminasem pilulele si mestruatia nu se terminase. Am renutat la ele dupa cateva zile m ia curs iar ceva maroniu 3 zile si dupa nimic cred ca era periodata de 7 zile. Va rog sa mi spuneti acum cand trebuie sa mi vina mestruatia. Daca ma tinut asa mult e posibil sa mi vina mai tarziu?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Anticonceptionale
- 1Sângerări la schimbarea anticoncepționalelor
- 1Clobetazol unguent
- 2Anticonceptionale pt amanarea menstruatiei
- 1Alcool si anticoncepționale
- 1Sunt pe Diane 35 dar ciclul nu vine
- 1Pastila de a doua zi ellaone
- 1Mercilon menstruație?
- 2Întrerupere anticoncepționale
- 0Nu se mai găsesc contraceptive orale Rigevidon