Ajutor! Poate ramane gravida daca a folosit toaleta?

22-04-2023
User_225685
Nu este medic/terapeut
User_225685
La un eveniment find inconstient m-am masturbat in baie dand umpic pe colacul veceului care apoi l-am curatat cu hartie igienica. Dupa cateva luni o membra a familiei mele care este casatorita si care a dormit si a folosit toaleta acolo este gravida. Ar putea fii vina mea? In ziua cand m-am gandit la asta de abea ce am reusit sa adorm. Sunt foarte ingrijorat desi am citit pe internet ca ceva de genul ar fii imposibil nu reusesc sa scap de acest gand asaca am vrut un raspuns la acest caz specific.
6 comentarii
1
22-04-2023, ora 21:46
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Nu se pot face copii decat daca are loc penetrarea. Stai linistit. Nu e al tau.
1
22-04-2023, ora 21:57
gladys
Nu este medic/terapeut
gladys
Trebuie sa faci un test de paternitate, nimeni nu poate sti sigur pana atunci
0
22-04-2023, ora 22:44
User_225685
Nu este medic/terapeut
User_225685
Gladys eu am citit ca ar fi un mit toata chestia aceasta si nu cred ca ar traii spermarozoizi dupa ce sunt stersi si si daca ar supravietui ar murii foarte rapid. Nu vreau sa o iei personal dar argumenteaza pentru ca presupun ca nu esti medic.
0
22-04-2023, ora 23:35
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Rade de tine. Nu il lua in seama.
0
22-04-2023, ora 23:56
gladys
Nu este medic/terapeut
gladys
Asa a patit o matusa de a mea cand a lucrat in Spania, au fost mai multe probleme, nu intru acuma in detalii dar a avut probleme cu sotul, s-a despartit de el si nici ea nu intelegea cum de s-a intamplat asta pana cand patronul la care lucra a facut un test de paternitate si s-ar fi descoperit ca el e tatal.

Din ce mi-a zis ea a fost exact la fel, s-a stricat canalizarea si a trebuit sa foloseasca aceeasi toaleta cu patronul la care facea menaj, un batran de 70 si ceva de ani care nu avea cum sa o abuzeze sau sa o constranga in vreun fel ca abia se tinea pe picioare mosu.

Si cam asta s-a intamplat, dar a fost acum mult timp, vreo 15 16 ani toata patania asta.
0
24-04-2023, ora 12:09
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
Astea.s minciuni, cum putea sa se scuze cind a venit gravida în tara. Tu stai liniștit ca nu e asa cum vorbește lumea.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici