Ajutor cum pot scapa de xanax??

11-06-2019
Dianaoa
Nu este medic/terapeut
Dianaoa
Cine ma poate ajuta sa scap de xanax.. Cine a renuntat la ele. Ce as putea sa fac.. Medicul mi a recomandat 1 gram jumate si un antidepresiv. Eu iau 0.50 de o luna jumate. Am încercat sa le las brusc si m am simtit rau. Stie cineva o schema de reducere a dozei
5 comentarii
0
12-06-2019, ora 09:49
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Buna dimineața
1.5 g xanax ? Sunteți sigura?poate 1.5 mg de cat timp luați?
0
12-06-2019, ora 09:59
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Vorbește cu psihiatrul. Numai el îți poate reduce schema de tratament, în funcție de cum ai evoluat ca sănătate.
0
12-06-2019, ora 14:59
Dianaoa
Nu este medic/terapeut
Dianaoa
Nu am luat pana acum cum mi a spus doctorul.mi a dat sa iau 0.50 de 3 ori pe zi plus antidepresivu paroxetina.. Si imi este fruca sa iau antidepresivul cu toate ca as vrea sa l iau. Mi e frica de reactiile adverse
0
12-06-2019, ora 14:59
Dianaoa
Nu este medic/terapeut
Dianaoa
Acum iau doar 0.50 de o luna jumate
0
12-06-2019, ora 15:02
Dianaoa
Nu este medic/terapeut
Dianaoa
Domnule doctor ce reactii adverse as putea sa am de la paroxetina?!
Adaugă un comentariu / răspuns

15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomanda un Psihoterapeut sau cauta unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care va prezinta peste 2500 de terapeuti din Romania. Avantajul acestui site este ca pune mare pret pe recomandarile pacientilor. Gasiti prezentari detaliate ale serviciilor psihologice, cititi recomandari, va puteti programa online. In plus, exista o sectiune cu o multime de articole interesante si teste psihologice.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:

Mai multe informații despre: xanax

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.