Ajutor urgent!! pete rosii, penis uscat

19-12-2015
adrian1883
Nu este medic/terapeut
adrian1883
Buna ziua !
Numrle meu este Adi am 22 de ani si ma.confrunt cu o problema destul de ingrijoratoare. In urma cu 1 luna si 1 saptamana am avut contact neprotejat cu o prietena pe care o stiam de ceva timp, la vreo 2 sapt dupa contac am sesizat o mancarime a capului penisului ( mai mul in zona preputului) insotita de o secretie alb galbuie urat mirositoare. Am fost la medic i.am spus ce am facut si dansul mi.a prescris augmentin, spunand ca este o infectie. Am urmat acest tratament timp de 7 zile, dupa doar doua zile secretia diaparuse. La 1 sapt dupa tratament mi.a aparut in varful penisului o pata rosie de culoare rosie inchisa si uneori deschisa si de asemenea la baza capului penisului tot la fel o pata rosie inchisa, insa uneori ma mananca putin...alteori ma mai ustura putin dupa urinare penisul fiind putin 'uscat'. (de 1 sapt de cnd mi.au aparut acele 2 pete am folosit clotrimazol crema de 2 ori pe zi) Va rog sa.mi spuneti care este problema...nu pot ajunge la medic in urmat 2 sapt ca sunt plecat din tara. Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.