ajutorrrr! Sunt insarcinata?

27-02-2009
livia__18
Nu este medic/terapeut
livia__18
nu mai suport...poate fi sarcina daca m-am sters cu un servetel in zona pubiana (nu l-am bagat ) si nici penisul nu m-a penetrat disper de stres
8 comentarii
0
27-02-2009, ora 18:30
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Nu...sunt cel putin 2 reguli pentru a ramane insarcinata natural: sa ai un contact sexual si sa ejaculeze partenerul si sa fi in perioada fertila.
Deci, nu esti insarcinata! Ce legatura are servetelul in aceasta poveste? A ejaculat cineva pe el si tu te-ai sters cu el sau ce anume?

Numai Bine, multa sanatate si weekend placut!
0
27-02-2009, ora 18:36
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Credeam ca am lamurit situatia asta la celalalt subiect deschis de tine pe aceeasi tema!!
Te pup Nick ;))
0
27-02-2009, ora 20:56
alina filip
Nu este medic/terapeut
alina filip
AS VREA SA MA AJUTATI. SIMT CA MA SUFOC CAND VORBESC MA OBOSESC SI NU MAI AM AER AM ACEASTA DE 1 AN SI AM FOST LA TOTI MEDICI SI NU AM REZOLVAT MINICA NU STIU CE SA MAI FAC AM SI CAZURI DE DISPERARE VA ROG MULT SA IMI TRIMITETI - CE TREBUIE SA FAC VA MULTUMESC
0
27-02-2009, ora 21:59
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Doamna Alina Pop,

Va rog sa intrati pe acest link si sa vb cu dna doctor Tiganisteanu, cu siguranta va ajuta ea! pe mine m-a ajutat enorm si intr-o perioada infernala din viata mea...credeti-ma pe cuvant, ca de aceea o recomand si am facut si acel post special pt. dansa.

http://forum.romedic.ro/prod/%C5%A2ig%C4%83ni%C5%9Fteanu_Constan%C5%A3a-cel_mai_bun_medic_internistdinEuropa!_024425.html

Numai Bine si multa sanatate!
0
27-02-2009, ora 22:48
livia__18
Nu este medic/terapeut
livia__18
da, m-am sters cu el si mai devreme ma stersesem pe picior de sperma.de asta imi fac griji...ce parere aveti?
0
28-02-2009, ora 00:18
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Buna dimineata!

V-am citit gandul...in acest caz, exista o probabilitate mica sa fi ramas insarcinata; sper sa va fie invatatura de minte si sa nu mai folositi nimic pe zona cu pricina (nimic inseamna orice obiect - nu conteaza natura obiectului - pe care a ejaculat cineva)... dar, probabilitatea este foarte mica.
Cel mai bine ar fi sa consultati medicul ginecolog, care va va examina, examinare in urma careia veti afla raspunsul care va va elibera de neliniste, stres si incertitudine (mergeti fara frica la ginecolog, nu va va face nimic indecent; examenul se incadreaza in acea linie fina de demarcatie - linia/limita bunului simt).

Aveti mare grija pe viitor; varsta de 18 ani (presupun ca aveti aceasta varsta) nu este tocmai adecvata pt o sarcina atat dorita cat si nedorita si cu atat mai mult un posibil avort, atat spontan cat si planificat de catre dvs..
Numai bine, multa sanatate, si Dumnezeu sa va aiba in paza!
0
28-02-2009, ora 00:29
livia__18
Nu este medic/terapeut
livia__18
va multumesc :(( week-end placut si dvs dl nick
0
28-02-2009, ora 11:44
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Cu multa placere si aveti incredere, totul va fi bine!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •