Am comis-o

30-07-2012
cori123
Nu este medic/terapeut
cori123
Salut am o problema. Sunt umpic nelinistita, aseara am avut contact sexual cu prietenu meu si cand a venit timpu sa ejaculeze a ejaculat afara, asta nu e problema da sa zic dupa 3 secunde a introdus penisul in vaginul meu, pe penis era sperma. Sunt umpic ingrijorata. Am mai facut asta dupa ce a ejaculat sa mai introduca penisu si nu s-a intamplat nimic. Dar acu ns' am un sentiment de neliniste.
4 comentarii
0
30-07-2012, ora 14:58
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Poti sa fi ramas insarcinata in acest mod daca esti in perioada fertila. Daca introduce penisul murdar de sperma inauntru e ca si cum ar fi ejaculat inauntru, exista acelasi risc crescut. Dupa ce ejaculeaza sa nu mai faceti sex decat daca urineaza sis e spala bine cu apa si sapun.
La ce data ai avut ultima menstruatie si care este intervalul de zile dintr doua menstre?
0
30-07-2012, ora 16:23
cori123
Nu este medic/terapeut
cori123
Otilia107. Eu am menstruatia pe aceias data mereu. intre 16-18. dar in general pe 18 imi vine mereu
0
31-07-2012, ora 09:36
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
In momentul acelui contact erai in perioada fertila.
0
31-07-2012, ora 12:22
nik77
Nu este medic/terapeut
nik77
ai toate sansele sa fii insarcinata
un prieten de-al meu a avut contact sexual cu prezervativ, imediat peste ceva timp a avut contact cu aceias persoana de data asta fara prezervativ, ejaculand in afara
tipa a ramas insarcinata
a fost la medic si sa interesat
daca urina dupa primul act sexual nu mai exista riscul expus mai sus
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •