Am comis-o

30-07-2012
cori123
Nu este medic/terapeut
cori123
Salut am o problema. Sunt umpic nelinistita, aseara am avut contact sexual cu prietenu meu si cand a venit timpu sa ejaculeze a ejaculat afara, asta nu e problema da sa zic dupa 3 secunde a introdus penisul in vaginul meu, pe penis era sperma. Sunt umpic ingrijorata. Am mai facut asta dupa ce a ejaculat sa mai introduca penisu si nu s-a intamplat nimic. Dar acu ns' am un sentiment de neliniste.
4 comentarii
0
30-07-2012, ora 14:58
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Poti sa fi ramas insarcinata in acest mod daca esti in perioada fertila. Daca introduce penisul murdar de sperma inauntru e ca si cum ar fi ejaculat inauntru, exista acelasi risc crescut. Dupa ce ejaculeaza sa nu mai faceti sex decat daca urineaza sis e spala bine cu apa si sapun.
La ce data ai avut ultima menstruatie si care este intervalul de zile dintr doua menstre?
0
30-07-2012, ora 16:23
cori123
Nu este medic/terapeut
cori123
Otilia107. Eu am menstruatia pe aceias data mereu. intre 16-18. dar in general pe 18 imi vine mereu
0
31-07-2012, ora 09:36
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
In momentul acelui contact erai in perioada fertila.
0
31-07-2012, ora 12:22
nik77
Nu este medic/terapeut
nik77
ai toate sansele sa fii insarcinata
un prieten de-al meu a avut contact sexual cu prezervativ, imediat peste ceva timp a avut contact cu aceias persoana de data asta fara prezervativ, ejaculand in afara
tipa a ramas insarcinata
a fost la medic si sa interesat
daca urina dupa primul act sexual nu mai exista riscul expus mai sus
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.