Am o ciuperca ciudata

21-05-2008
t1grul
Nu este medic/terapeut
t1grul
Problema e ca am luat'o acum ceva vreme (cand eram mai mic) de pe la strand...sau mai stiu eu ce...nu a fost mare lucru...dar s'a extins...alta chestie e ca asta vara nu mi'a aparut...asta iarna a aparut din nou, , , , sub forma unor pete albe care se cojesc...iar acum cu vremea asta calduroasa...se rosesc si se irita...am pus si niste poze! sper s ama ajuati cu vreun sfat ceva!

si da am fost si la diferiti doctori dermatologi...creme peste creme si nimic...pacat ca nu pot atasa o poza sa vedeti cum se manifesta!

multumesc!
4 comentarii
0
22-05-2008, ora 00:00
midorin42
Dermatovenerologie
midorin42
Ce au spus dermatologii la care ai fost si cum se numesc cremele pe care le-ai folosit si pentru cat timp?
0
22-05-2008, ora 00:00
t1grul
Nu este medic/terapeut
t1grul
numai retin sigur...in orice caz...o crema ieftina Clotrimazol...sau ceva de genul.imi recomandati ceva.lasati'mi o adresa de mail sa va atasez niste poze...

multumesc
0
30-05-2008, ora 00:00
midorin42
Dermatovenerologie
midorin42
Daca faci click pe username-ul meu vei afla toate datele.
0
01-06-2008, ora 00:00
Paullll
Nu este medic/terapeut
Paullll
am doua pete pe penis exterior de 3-4 mm culoarea maron inchis -sters si nu am fost la dermatolog nici pana-n prezent (mi-au iesit de 3-4 ani ) Ar putea fi ceva grav ? Ce analiza ar trebui sa fac ?
Adaugă un comentariu / răspuns

12-11-2019, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
OptiBac
OptiBac - probiotice adaptate nevoilor tale
Optibac Probiotic zilnic Extra Forte are o concentratie de 20 miliarde de bacterii vii si contine Lactobacillus acidophilus NCFM - cea mai cercetata tulpina acidophilus din lume. Este probioticul ideal pentru persoanele care au urmat un tratament indelungat cu antibiotice, se confrunta cu alergii sau afectiuni digestive. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cercetătorii transformă plantele în „fabrici de antimicotice”
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.