am o iritatie pe penis si sunt piele se secreta o substanta albicioasa si capul este rosu

08-03-2008
plimbaretul
Nu este medic/terapeut
plimbaretul
Azi am descoperit acest site si doresc sa felicit pe cei care l-au creat ! este un lucru benefic pentru toti cei cu probleme !Am tot citit pe forum despre o problema care o am si eu, pot sa zic ca am cam prins ideea despre ce problema am !
Totusi as dori o parere avizata : de 3 zile am o "iritatie" pe penis si sunt piele se secreta o substanta albicioasa si capul este rosu ! simt un dicomfort cand pun mana...in rest nu ma mananca sau sa ma doara ! Vreau sa specific ca acum fac un tratament cu antibiotice pentru Hernie, deci am dureri de testicole poate si de aceea nu bag de seama mancarimea ! Din tot ce am citit se pare ca poate fi o iritatie de la sapun sau dero-ul cu care se spala hainele! sincer nu am avut pb de gebu asta pentru ca folosesc acelasi sapun si detergent de f mult timp ! deci va rog ajutati-ma cu un raspuns !
Va multumesc mult si va doresc o zi buna !
3 comentarii
0
08-03-2008, ora 00:00
gabydmx
Nu este medic/terapeut
gabydmx
uite eu nu am avut o relatzie stabila si am 17 ani deci pe fete, , le schimb ca pe shosete ' si de vreo 2 sapt nu am mai intretzinut nici un act sexual si am avut un vis erotic sa zic asha ... bn o chestie scurta dar care a facut sa imi intre in erectzie si m-am irtat a doua dimineatza plus ca in urma cu o zi facusem si dush si ma spalasem cu un gel de dush ce nu il mai folosisem dar cred ca e mai mult de la dero...
0
08-03-2008, ora 00:00
gabydmx
Nu este medic/terapeut
gabydmx
la mn doar o zi a tzinut
0
09-03-2008, ora 00:00
plimbaretul
Nu este medic/terapeut
plimbaretul
ms mult ! deja mi-a trecut ! acelasi lucru mi s-a intamplat si mie!
bafta
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la bărbați - cauze, diagnostic, tratament
  •