Mancarimi si secretie... pe penis

08-02-2014
Bringmetolife
Nu este medic/terapeut
Bringmetolife
Buna ziua, am si eu o problema cu penisul.. de cateva saptamani am o mancarime insuportabila si o secretie albicioasa.. care este in permanenta acolo chiar daca o sterg sau nu.. am citit pe internet ca Nidoflorul m-ar ajuta.. deci.. mi-l recomanda cineva.. ? Sper ca se intelege ce am vrut sa zic caci imi este putin rusine.. Pur si simplu ma ingrijoreaza... Va rog HELP ! :(
9 comentarii
0
08-02-2014, ora 16:16
Dr. Erna Stoian
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Erna Stoian
Nu cred ca e bine sa luati medicam fara un consult! Trebuie sa va recoltati o cultura din secretia uretrala si apoi sa faceti tratament in functie de rezultat!
0
09-02-2014, ora 11:02
Bringmetolife
Nu este medic/terapeut
Bringmetolife
Pai am mai citit aici la niste probleme de genu si am vazut ca Nidoflorul ajuta.. si sa ma duc la un medic.. sincer mi-e cam rusine..
0
09-02-2014, ora 11:30
adirafa
Nu este medic/terapeut
adirafa
Lasi rusinea la o parte si te duci sa vezi despre ce e vorba...nu trebuie sa mergi la un medic(femeie) te duci la un barbat si o sa vezi ca nu are de ce sa iti fie rusine...o zi faina!
0
09-02-2014, ora 11:42
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Cu rusinea mori de foame! Dar de ce sa-ti fie rusine?Crezi ca esti primul caz de pe terra? Ceea ce ai citit pe net probabil se aseamana cu probl.ta, insa pana nu iti faci un consult, degeaba incerci cu tratamente gasite pe net.Nu iti face rau cu mana ta!
Cati ani ai? :)
0
09-02-2014, ora 12:27
Bringmetolife
Nu este medic/terapeut
Bringmetolife
Am 18 ani... da... o sa ma duc la um medic sa vad despre ce e vorba si sa-mi dea un tratament ceva.. eu nu mai pot sta asa.. Tin sa mentionez ca doctorita de familie e femeie.. si de aceea.. cred ca trebuie sa trec mai intai pe la ea ca sa-mi dea o trimitere ceva..
0
09-02-2014, ora 13:03
Bringmetolife
Nu este medic/terapeut
Bringmetolife
Auziti.. astazi nu am cum sa ajung la doctor.. e weekend si probabil nu o sa gasesc pe nimeni... eu am Nidoflor acasa.. ar fi recomadat sa-l folosesc pana ma duc la un doctor.. asta fiind luni sau marti..
0
09-02-2014, ora 14:58
danonino25
Nu este medic/terapeut
danonino25
Foloseste linistit ca rau nu are ce sa iti faca eventual nu are nici un efect. Partea mai nashpa e ca dak o sa vrea medicul sa recolteze vreo proba nu mai poate din cauza ca e tratat. La fel de bine e posibil sa iti treaca
0
09-02-2014, ora 19:22
Bringmetolife
Nu este medic/terapeut
Bringmetolife
As dori un mod de administrare al Nidoflorului mai detaliat.. daca se poate... si multumesc ptr raspunsuri si sfaturi, o seara buna !
0
10-02-2014, ora 12:00
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Tu vrei neaparat sa folosesti nidoflor se pare...Atunci cauta prospectul pe net si citeste!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  • Secreții / scurgeri genitale la bărbați - cauze, diagnostic, tratament
  •