am o problema

10-08-2010
mar10an
Nu este medic/terapeut
mar10an
buna seara am o intrebare la dv am 33 ani sunt din buc si am o problema in partea dreapta deasupra p am o umflatura ca o grasime si ma cam ustura pielea de deasupra umflaturi am fost la spitalul sf maria de langa mine ma consultat medicul de garda si mia zis ca tre sa ma operez urgent ca am o hernie de disc sau cam asa ceva eu am mai fost si la urgenta in alta zi si mau consultata acolo 2 medici chirurgi care erau de garda atunci si parerea lor a fost ca nu as avea nicio hernie acum urmeaza sa fac o radiografie la muschi burti nici eu nu mai stiu ce sa cred dv ce parere aveti am imei - daca puteti sa-mi lasati un mes cu parerea dv multumesc mult
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns