am uitat pastila yasmine mai putin de 12 ore

05-08-2013
Rzk
Nu este medic/terapeut
Rzk
Buna ziua, aseara(duminica) la 20:30 trebuia sa iau pastila insa am uitat si am luat-o la 10 ore dupa, duminica nu am avut contact sexual doar sambata.Stiu ca nu depaseste 12 ore si sunt in siguranta, insa am fost destul la limita si vroiam sa stiu daca pot sta linistita totusi sau sa merg la medic, am intrebat si la planning insa ei au raspuns: daca ti-ai luat pastilele de la farmacie sa intrebi acolo, va rog daca puteti Domn Doctor sa imi raspundeti
2 comentarii
0
05-08-2013, ora 15:44
raluca88
Nu este medic/terapeut
raluca88
pana in 12 ore nu e problema isi fac efectul, esti sub protectie
0
01-10-2013, ora 13:55
Ula
Nu este medic/terapeut
Ula
Eu am intarziat 3 ore in prima zi a saptamanii a treia, iar la 3 zile au inceput sa ma doara sanii. Restul pilulelor le-am luat corect. Ma ingrijoreaza durerea asta de sani. Sa fi ramas? Nu mai pot! Sunt disperata. Vineri termin pilulele siluni ar trebui sa imi vina, dar nu stiu daca pot astepta pana atunci...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul