Am vrut sa facem sex, dar i-a scazut instant erectia | Forumul Medical ROmedic

Am vrut sa facem sex, dar i-a scazut instant erectia

02-08-2008
elenita
Nu este medic/terapeut
elenita
am un iubit.. amandoi suntem virgini si am incercat sa o facem totul era ok pana si-a pus prezervativu si dintr-o data i sa culcat sa fie oare alergic la prezervative sau ceva de genu?k fara prezervativ e ok, ast si io raspunsuri.
6 comentarii
0
03-08-2008, ora 00:00
elenita
Nu este medic/terapeut
elenita
imi raspunde si mie cineva pls
0
04-08-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
elenita, nu e nicio alergie.E doar emotie.Nu te ingrijora si nici nu rade de el..Ajuta-l sa depaseasca momentul pt ca nici pt el nu e usor.O sa mearga.Probabil e stresat de feptul ca trebuie sa puna prezervativ.Mai insistati...
0
04-08-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
elenita...dar parca tu ai mai postat si pe 16 sau 17 luna trecuta ca te-ar fi penetrat "putin"prietenul.Esti sau nu virgina..?
0
05-08-2008, ora 00:00
elenita
Nu este medic/terapeut
elenita
da sunt virgina dar de mai multe ori sa intamplat asa si iam sugerat o idee sa se masturbeze cu prezervativ si cand si la pus i sa imuiat nu st ce sa cred ca fara o are tare e ok
0
09-09-2008, ora 00:00
clau_20064u
Nu este medic/terapeut
clau_20064u
Si cu ce scop i-ai propus sa se masurbeze cu prezervativul.iti e frica sa nu iti ramana mana insarcinata sau ce?? si daca esti atat de indrazneata de ce nu o faceti? daca tot ajungeti la prezervative!
0
06-07-2009, ora 19:26
gasparlucian
Nu este medic/terapeut
gasparlucian
In primul rand as vrea sa stati putin goi unul linga celalt. Cu o crema sa ungi penisul prietenului tau cand este in erectie si abia apoi isi pune prezervativul, sunt prezervative mai moi, dar cred ca aplicand aceasta metoda va merge. Mult succes
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: