Am o problema va rog frumos daca ma puteti ajuta... | Forumul Medical ROmedic

Am o problema va rog frumos daca ma puteti ajuta...

21-03-2010
jaduvam
Nu este medic/terapeut
jaduvam
Deci am 22 de ani... si sunt virgin... e foarte rusinos pt mine...
A venit iubita mea la mine... dupa preludiu penisul meu nu era foarte sculat...apoi cand am inceput penetrarea in timpul actului sexual... mi-a murit..
de 3 ori la rand am patit la fel in acceasi noapte.
imi poate spune cineva va rog frumos poate sa fie din cauza emotiilor sau ce pot face in legatura cu asta?
nu as vrea sa se intample din nou.. ea ma incurajat... dar simt ca era suparata :(
Va multumesc foarte mult...
Astept niste sfaturi / indicatii in legatura cu problema mea :|
5 comentarii
0
22-03-2010, ora 22:13
Vlad89
Nu este medic/terapeut
Vlad89
Este din cauza emotilor ia un paharel de vin +2 cu iubita ta si lasa emotile si o sa fie bine 100 %:)
Succesc sa ai !
0
23-03-2010, ora 07:01
jaduvam
Nu este medic/terapeut
jaduvam
Multumesc foarte mult vlad89
multa lume mi-a spus ca din cauza emotiilor e :)
multumesc pt sfat
0
29-03-2010, ora 15:13
silica
Nu este medic/terapeut
silica
e buna ideea cu vinu... nu conteaza... orice sa fie, sa fii umpic ametit, si de ce sa nu fie si prietena ta???
;) bafta
0
29-03-2010, ora 23:03
Doodoonel
Nu este medic/terapeut
Doodoonel
salut.. si eu am aceasi problema.. dar am incercat de mai multe ori, de vreo 2-3 ori.. si in zile diferite.. tot de la emotii sa fie? :( eu astept un raspuns de la tine jaduvam.. zine si noua cum a decurs.. si in caz ca altcineva ar sti care ar fi problema daca nu sunt emotiile sa ma anunte si pe mine.. merci! (this is a such a sad part of the life.. uff :( )
0
07-04-2010, ora 15:24
branka
Nu este medic/terapeut
branka
buna vreau sa va intreb si eu ceva, am avut o problema si am trecut printr-o operatie nu am avut contact sexual cam 1an si acuma cand am incercat ma doare foarte tare, am incercat si lubrifianti si nimic.intra putin si dupaia nu mai pot sa continui penetrarea ca ma doare si ne oprim, am o relatie cu partenerul meu de 7 ani si ma intelege dar nu stiu ce sa fac as vrea sa am iar o viata sexuala normala k inainte fara dureri .operatia a fost de histerectomie totala si acum e totul bine in legatura cu asta dar. din punct de vedere sexual.ce ar trebui sa fac...va pup sper sa primesc un raspuns ID-UL MEU ESTE branka.ramona
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • ExerciÈ›ii pentru disfuncÈ›ia erectilă
  •