va rog sa ma ajutati cu orice sfat | Forumul Medical ROmedic

va rog sa ma ajutati cu orice sfat

03-02-2013
teryaky
Nu este medic/terapeut
teryaky
Salut si buna tuturor !
Am 19 si am o problema majora...mi-am facut prietena cu care ma inteleg foarte bine si am decis sa trecem la urmatorul nivel(sex).totul a fost ok preludiu erectie puternica cand sa trec la treaba imi imi scade erectia in secunda doi. nu stiu care e problema deoarece nu mi sa mai intamplat pana acum in rest mi se scoala si nu am nici un fel de problema de masturbat nu ma masturbez foarte des adika o data sau de 2 ori pe saptamana. am incercat entran forte dar fara nici un rezultat...am incercat si a doua oara sa fac sex cu ea si aceeasi problema.sincer nu stiu care ar putea fi problema. nu e vorba ca nu mi se pare atractiva deoarece o doresc si ea de asemenea dar cand vreau sa trec la actiune...fail...sincer ma simt naspa si mie frica de alt esec. orice sfat e bine venit. multumesc anticipat!
3 comentarii
0
04-02-2013, ora 09:19
tuca c
Nu este medic/terapeut
tuca c
Intra pe, , Clopotel, , sunt multe sfaturi pentru tineri
0
04-02-2013, ora 16:23
teryaky
Nu este medic/terapeut
teryaky
am intrat pe Clopotel asa cum m-ai sfatuit dar nu am gasit un raspuns clar cu privire la problema mea :(
0
22-03-2013, ora 04:14
alexa199121
Nu este medic/terapeut
alexa199121
e prima data cand faci?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: