Ambliopie
Bună ziua!
Mă numesc Florin, am 29 de ani. Aș vrea să știu dacă există în România tratament pentru ambliopie la adulți.
Ochiul stâng este sănătos, iar la ochiul drept am ambliopie cu astigmatism și hipermetropie.
Mă numesc Florin, am 29 de ani. Aș vrea să știu dacă există în România tratament pentru ambliopie la adulți.
Ochiul stâng este sănătos, iar la ochiul drept am ambliopie cu astigmatism și hipermetropie.
1 comentarii
Da, exista! ----------*
(*modificat de admin)
(*modificat de admin)
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1ce este astigmatismul?
- 2astigmatism si hipermetropie la 12 ani
- 3daca am ambliopie ma pot opera cu laser?
- 5am fost diagnosticata cu hipermetropie si prezbiope
- 3Hipermetropie usoara
- 4Dilema: miopie sau hipermetropie?
- 3Hipermetropie
- 5astigmatism si miopie.. se poate opera?
- 1astigmatism
- 3la 3 ani am fost diagnisticata cu strabism, in prezent am hipermetropie
- 0hipermetropie
- 6Lentile cilindrice.. diagnosticat cu astigmatism hipermetropic
- 3Astigmatism hipermetropic
- 1astigmatism copil 3 ani
- 1A.O =Astigmatism miopie
- 2Astigmatism sau hipermetropie?
- 2Astigmatismul miopic necesita cezariana?
- 1Ochelari astigmatism
- 0Hipermetropie !
- 0Operatie pt astigmatism cu PRK Lasek
Mai multe informații despre: Hipermetropia Astigmatismul Ambliopia astigmatismul hipermetropic managementul ambliopiei
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: