Amenoree
Buna ziua ! Am o intrebare.. o sarcina extrauterina ar face ca testul de sarcina sa fie pozitiv ? Intreb deoarece nu mi-a venit ciclu de aproape 3 luni, am facut 2 teste de sarcina una la o luna jumate dupa intarziere, iar celalat cam la 2 luni si ambele teste au fost negative. Nu am niciun alt simptom. Si m-am mai confruntat in trecut cu lipsa ciclului dar niciodata pe o perioada atat de mare.. daca ar fi vorba de o sarcina extrauterina nu ar fi trebuit sa apara pana acum anumite semne sau simptome ? Va rog mult sa ma ajutati suunt foarte speriata, joi voi ajunge la dr dar pana atunci va rog sa imi dati un raspuns
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3amenoree de 7 luni! help
- 41amenoree secundara
- 6anticonceptionale fara ciclu
- 3durere la san! ajutor!
- 1amenoreea dupa avort
- 3Oare am amenoree?
- 2Amenoree secundara urmata de endometrita cronica...fara tratament in Italia
- 4nu am ciclu de 3 luni
- 4amenoree...si atat?
- 5nu mi-a mai venit ciclul timp de un an (dupa primul ciclu)
- 1menstruatie absenta timp de 1 luna
- 0Amenoree(absenta menstruatiei) la 17 ani
- 3Amenoree secundara la 16 ani
- 0menstruatie
- 1Lipsa menstruatiei
- 0Analize endocrinologie -Amenoree
- 0Amenoreea primara
- 0Sarcina cu test negativ?
- 4Va rog, doresc un raspuns!
Mai multe informații despre: Amenoreea
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: