Amenoreea primara
Bună ziua Am o mare problema și mare nevoie de ajutor Am 22 de anii Și nu am avut niciodată ciclul menstrual Am fost la medic mia zis ca nu am uter Dar alți medici de familie la ecograf de burta miau văzut uteru Nu știu ce sa mai cred sau ce sa mai fac Vreau cu disperare un bebe Am început sa iau de astăzi Duphaston oare am făcut bine fara recomandarea medicului
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3amenoree... si imi doresc mult un copil
- 536Salvarea uterului fibromatos prin embolizare
- 3menstruatie lipsa
- 5uter fibromatos la 20 ani
- 5uter mai mic reprezinta un risc pentru sarcina?
- 5Dereglari ciclu, menstruatie redusa cantitativ si apoi deloc
- 13interpretare rezultat anormal test papanicolau
- 10Absenta menstruatie
- 0histeroctomie... da sau nu?
- 1Tratament amenoree
- 3tratament in sarcina, uter dublu
- 0nu am ciclu
- 2Lipsa menstruatiei
- 0Amenoree la 16 ani
- 0Anticoncepționale
- 1Întârzierea menstruației
- 0Nu am menstruatie de 3 luni de zile!
- 0Analize endocrinologie -Amenoree
- 0Anticonceptionale Yasmin
- 2Plicuri Inofem Duo
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

